Wybór wibratora nigdy nie jest łatwym zadaniem z uwagi na dostępność wielu różnych modeli, które różnią się od siebie wyglądem i funkcjonalnością. Jak wybrać najlepszy wibrator i na co zwrócić uwagę? Zapoznaj się z naszymi wskazówkami.

Jak wybrać wibrator dla niej?

Jeśli rozważasz zakup wibratora, weź pod uwagę rodzaj pieszczot, jakie lubisz najbardziej. Bez takiej wiedzy trudno Ci będzie wybrać urządzenie, którego działanie Cię usatysfakcjonuje. Jeżeli jesteś osobą początkującą i nie masz dużego doświadczenia związanego z zabawkami erotycznymi, wybierz niewielki wibrator z delikatnymi wibracjami. Dzięki temu lepiej poznasz swoje ciało i przyzwyczaisz je do takich pieszczot. Jeżeli z kolei poszukujesz mocniejszych wrażeń, rozważ zakup wibratora o różnych poziomach pulsacji, który zapewni Ci bardzo intensywne doznania. Większość urządzeń dostępnych na rynku posiada regulację siły wibracji, dzięki czemu możesz wybrać taki program, na który w danej chwili masz ochotę – delikatne pieszczoty lub intensywną stymulację.

images
KUP

Jaki wibrator jest najlepszy?

Trudno udzielić jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie, ponieważ każdy z nas ma inne preferencje seksualne. Najlepszym sposobem, żeby dowiedzieć się, jak dobrać wibrator, jest po prostu przetestowanie kilku modeli. Dzięki temu będziesz w stanie stwierdzić, działanie którego z nich jest dla Ciebie najbardziej satysfakcjonujące.

Warto mieć na uwadze, że nie bez znaczenia jest również materiał, z którego został wykonany gadżet erotyczny. Najlepiej sprawdzą się wibratory wykonane z tworzywa ABS oraz silikonu, które znajdziesz w ofercie sklepu Oh, Paris! Nie powodują one reakcji alergicznych w miejscach intymnych oraz zapewniają niezwykłe doznania, niezależnie od tego, czy jesteś doświadczony, czy dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z masturbacją.
images

Ile powinien kosztować wibrator?

Cena wibratora jest również ważnym czynnikiem, który z pewnością bierzesz pod uwagę, dokonując zakupu. Zasada jest jednak bardzo prosta. Nie powinieneś oszczędzać na zakupie takiego gadżetu erotycznego. Oczywiście warto zwrócić uwagę na producenta danego produktu. Prawda jest taka, że dobry gadżet to inwestycja. Solidne urządzenie będzie działało bez zarzutu przez długi czas. Z reguły droższe wibratory posiadają większą liczbę trybów wibracji czy pulsacji, co przekłada się na większą intensywność doznań. Jeżeli nie wiesz jeszcze, jaki wibrator jest najlepszy dla Ciebie, zapoznaj się z asortymentem sklepu Oh, Paris! Znajdziesz tam wiele modeli zróżnicowanych nie tylko pod względem ceny, ale i funkcji.
KUP