Lovense Lush wibrator z aplikacją - specyfikacja, cena, opinie

Lovense Lush to innowacyjny i jedyny w swoim rodzaju wibrator, którym można sterować za pomocą smartfona czy smartwatcha. Jest to świetny sposób na urozmaicenie życia seksualnego i wprowadzenia do niego nieco więcej pikanterii. Wewnętrzny wibrator Lovense Lush dostarczy kobiecie nieziemskiej przyjemności. Posiada on wygodny i dopasowany do kobiecej budowy kształt oraz jest zakończony antenką, która umożliwia sterowanie wibratorem bez ograniczeń odległości. To, gdzie będziecie używać tego gadżetu zależy tylko i wyłącznie od waszej wyobraźni.
Wibrator lovense lush

Lovense Lush wibrator - Wiele możliwości!

Wibrator Losense Lush łączy się z darmową aplikacją na Twoim smartfonie czy smartwatchu. Posiada ona różne metody sterowania wibratorem, które dostarczą Twojej wybrance niesamowitych doznań. Możesz nim sterować za pomocą ruchów bądź tappingu, czyli metody stuknięć. Aplikacja oferuje możliwość połączenia się z mikrofonem i sterowaniem wibratorem za pomocą dźwięków. Twoje słowa mogą wprawiać gadżet w przyjemne wibracje, istnieje także możliwość sterowania za pomocą muzyki. Eksperymentuj!

Sklep erotyczny online!

Lovense Lush - Specyfikacja

Producent zwrócił uwagę na każdy detal podczas produkcji wibratora Lovense Lush. Został on wykonany z medycznej klasy silikonu niezawierającej ftalanów, jest więc w pełni bezpieczny dla zdrowia. Jego kształt został dokładnie przemyślany, wymiary jajeczka to: 8 cm długości, 3,47 cm szerokości i 3,55 cm wysokości. Ogonek ma długość 1,22 cm. Wibrator jest wodoodporny oraz posiada akumulator litowo-jonowy, który umożliwia jego ładowanie poprzez USB. Kompatybilna z gadżetem aplikacja “Lovense Wearables” jest darmowa i dostępna na systemy iOS/Android/Mac OS/Win7/Win8/Win10.

Lovense Lush wibrator - Cena

Lovense Lush to nie jest zwykły wibrator. To zabawka erotyczna, która dostarcza partnerom wiele możliwości i pozwala na pobudzenia ich wyobraźni. O tym, że korzystacie z wibratora wiedzieć będziecie tylko i wyłącznie wy. Twoja partnerka może go używać w miejscach publicznych, ponieważ jest on niesłyszalny. Będzie to niesamowicie pasjonująca gra wstępna. Wibrator został wykonany z najwyższej jakości materiałów z dbałością o najmniejsze szczegóły. Jego świetne wykonanie i efekty, których dostarcza są adekwatne do jego ceny.

Lovense Lush - wibrator z aplikacją - opinie zadowolonych klientów

Z wibratora Lovense Lush korzystamy, gdy mój partner wyjeżdża na kilkudniowe delegacje. Codziennie łączymy się na kamerce i on steruje wibratorem za pomocą różnych ruchów. Przyjemność, jaką daje mi korzystanie z tego gadżetu jest niesamowita! Polecam wszystkim kobietom!

Ania

Kupiłem wibrator Lovense Lush mojej żonie, żeby trochę urozmaicić nasze życie seksualne. Kiedy ona jest w pracy daję jej znak, żeby włączyła wibrator i steruje nim. Ma on różne tryby i wygodnie się nim steruje. Żona jest zachwycona, ja także.

Adam

Korzystałam z kilku rodzajów wibratorów i ten jest moim ulubionym. Posiada kilka trybów wibracji różniących się od siebie intensywnością. Lovense Lush jest zdecydowanie silniejszy od większości wibratorów z których wcześniej korzystałam, co jest dla mnie ogromną zaletą.

Kasia

Doznania podczas korzystania z wibratora Lovense Lush są niesamowite! Został on zrobiony z przyjemnego silikonu, łatwo się czyści. Nie słychać go gdy jest włączony, dlatego mogę go zabierać ze sobą dosłownie wszędzie. Aplikacja działa bez zarzutów, jest intuicyjna w obsłudze.

Marta