Wibrator z aplikacją Lovense Lush 3 - specyfikacja, cena, opinie

Lovense Lush 3 to kolejna odsłona popularnego wibratora. Ta seria została jeszcze lepiej dopracowana przez twórców, dzięki czemu działa o wiele ciszej w trakcie zabawy, a zarazem posiada silnik o większej mocy. To sprawia, że ten gadżet w nowej odsłonie zapewnia przyjemność na zupełnie nowym poziomie. Co istotne, Lovense Lush 3 powstał z myślą o dostarczaniu doznań kobietom, dlatego jego wygląd przypomina jajeczko zakończone zakrzywionym ogonem. Taka konstrukcja sprawia, że użytkowniczka osiągnie spełnienie zaledwie w kilka chwil.
wibrator z aplikacją Lovense Lush 3

Wibrator z aplikacją Lovense Lush 3 - gdzie kupić?

Najlepszym miejscem do zakupienia Lovense Lush 3 jest sklep Świat Doznań. Strona internetowa prezentująca ogromny zbiór różnorodnych zabawek erotycznych, produktów, kosmetyków i bielizny oferuje ten gadżet w atrakcyjnej cenie. Sklep dba o dostępność asortymentu, dlatego nieustannie aktualizuje ofertę, przyjmuje zamówienia oraz wysyła towar najszybciej, jak to możliwe. Klient decydujący się na kupno Lovense Lush 3 w Świecie Doznań może mieć pewność, że urządzenie zostało zapakowane starannie, a przesyłka dotrze do niego szybko.

Wibrator z aplikacją Lovense Lush 3 - specyfikacja

Lovense Lush 3 nie tylko wygląda doskonale, ale również świetnie działa. Spora moc silnika pozwoli zaspokoić potrzeby każdej osoby z waginą, natomiast nielimitowana liczba trybów wibracji pozwoli uczestniczyć w zabawie na własnych zasadach. Ten wibrator powstał z silikonu klasy medycznej, pozbawionego ftalanów, dlatego stanowi bezpieczny gadżet dla każdego. Co więcej, w komplecie znajduje się magnetyczny kabel USB, za którego pomocą można wygodnie naładować Lovense Lush 3, aby w każdej chwili rozpocząć zabawę na nowo.

Wibrator z aplikacją Lovense Lush 3 - cena

Nie da się ukryć, że Lovense Lush 3 nie należy do najniższej półki gadżetów erotycznych. Jednak jego cena jest w pełni adekwatna do funkcji, jakie oferuje to urządzenie. Mało który wibrator zapewnia tak prostą obsługę za pomocą aplikacji mobilnej, możliwość dostosowania wibracji do rytmu wybranego utworu muzycznego, pojemny akumulator zapewniający aż 5 godzin nieprzerwanego działania czy nielimitowaną liczbę trybów wibracji. To ogrom funkcji, które sprawią, że intymne chwile solo, jak i z osobą partnerską staną się niezapomniane.

Wibrator z aplikacją Lovense Lush 3 - opinie

OMG nigdy wcześniej nie miałam w rękach lepszego urządzenia!! ten wibrator działa bardzo szybko i potrafi pozbawić tchu w kilkanaście sekund. nigdy nie pomyślałabym że mogę tak bardzo polubić jakomkolwiek zabawkę erotyczną - a jednak tak się stało!!

Katarzyna

Dobrze znam serię Lovense Lush, a kiedy zauwazyłam, że na rynek wyszła kolejna generacja, chciałam ją koniecznie wyporóbować. No i się nie zawiodłam, model z 3 serii jest dobrze radzi sobie w każdych warunkach, nieważne czy spędzam czas samotnie czy z mężem ;)

Monika

Już od jakiegoś czasu myśleliśmy z kobietą o jakieś zabawce, jednak nie wiedzieliśmy co to miało by być. Wtedy Kama wpadła na ten wibrator, więcgo kupiliśmy. Musze przyznać, ze strzał w dychę. Chyba jeszcze nigdy nie dostarczyłem mojej kobiecie tyle wrażeń co z tym małym ustrojstwem .

Konrad

Mam pokaźną kolekcję zabawek, ale Lush 3 od Lovense zostawiam sobie na specjalne okazje. Ten wibrator to prawdziwy majstersztyk w kwestii dostarczania przyjemności babeczkom :) Doskonale wiem co mówię, zresztą koleżanki też bardzo mocno go chwalą. Polecam!

Judyta